banner43

banner34

banner50

banner46
30 Ağustos 2015 Pazar

30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu Olsun

Tire devlet hastanesi çalışanlarından siyah kurdeleli protesto

Tire Devlet Hastanesi'nde görev yapan sağlık çalışanları, Gaziantep'te Dr. Ersin Arslan'ın öldürülmesini siyah kurdele takarak protesto etti.

19 Nisan 2012 Perşembe 10:49
Tire devlet hastanesi çalışanlarından siyah kurdeleli protesto
banner38
Tire Devlet Hastanesi'nde görev yapan sağlık çalışanları, Gaziantep'te Dr. Ersin Arslan'ın öldürülmesini siyah kurdele takarak protesto etti. Bir açıklama yapan Tire Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Fatih Hayali, "Gaziantep Cengiz Gökçek Hastanesi'nde bir saldırı sonucu ağır yaralanan Göğüs Cerrahisi Uzmanı Dr. Ersin Arslan, maalesef hayatını kaybetmiştir. Büyük bir fedakarlık örneği göstererek büyük bir azim ve özveri ile çalışan bir meslektaşımızın, ansızın bu şekilde hayatını kaybetmesinden dolayı
Tire Devlet Hastanesi sağlık çalışanları olarak büyük bir üzüntü yaşıyoruz.

Türkiye'de sayımız yetersiz olduğu halde büyük bir fedakarlık göstererek, gücümüzün üzerinde çalışmaya devam ediyoruz. Halkımızın bir sağlık çalışanlarına fedakarca çalışmalarından dolayı müteşekkir olduğunu gayet iyi biliyoruz. Ama maalesef toplumumuzun içerisinde şiddetli alışkanlık haline getirmiş kişiler bulunmaktadır. Birlik ve bütünlüğümüzü koruyarak, bu kişilere karşı mücadele ederek bu gibi insanları içimizden ayıklayacağız.

Ama özellikle medyanın sağlık çalışanları ile toplumumuzun arasındaki sevgi bağlarını kuvvetlendirmek için gerekli hassasiyeti göstermesi biz sağlık çalışanları çok mutlu edecektir. Hayatını kaybeden değerli meslektaşımız Dr. Ersin Aslan'a, Tire Devlet Hastanesi sağlık çalışanları olarak Cenab-ı Allah'tan rahmet, ailesine başsağlığı diliyoruz" ifadelerini kullandı.
Haber Kaynağı: (İHA) İhlas Haber Ajansı

    Yorumlar

Türkiye Siyasi Çıkmazı Nasıl Açmalı

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SAYFALAR
ARŞİV

banner3