Künye
İMTİYAZ SAHİBİ 

Ersin USTA
İLETİŞİM

Mail: [email protected]
www.izmirhaberajansi.comSitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
izmirhaberajansi.com harici linkl
erin sorumluluğunu almaz.
Sitemizden alınarak başka bir haber portalında
yayınlanan haberlerin sorumluluğu bize ait değildir.
İzmir haber ajansı kaynak gösterilemez. 

 www.izmirhaberajansi.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları www.izmirhaberajansi.com'a yada kaynak gösterilen sitelere aittir. 

www.izmirhaberajansi.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.

Bunlar www.izmirhaberajansi.com yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
  Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur.  www.izmirhaberajansi.com'a hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zamanda değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.


Sitemizde yazılan köşe yazılarının her türlü sorumluluğu yazara aittir.
sitemizde yayınlanan haberlerin tekzip ve kaldırılması için yapılan başvurular tarafımızca 2. yada 3. kişileri rahatsız etmemek adına kaldırılmaktadır.
konu ile ilgili yasal işlemler başlatılmadan tarafımıza bilgi verilmelidir. Aksi takdirde sorumluluk kabul edilmemektedir. 
Sitemiz basın yayın ilkesine bağlı, tarafsız, güvenilir, doğru haber yapan bir haber sitesidir. 
Sİtemize haberlere ve yazılara yapılan yorumlar genel ahlak çerçevesi içerisinde olmadığı takdirde yayınlanmamaktadır. 

İzmir haber | İzmir haberleri


 

banner43

banner34

banner50

banner48