11:00 GÜNDEM

İzmir'in Konak ilçesinde tartıştığı karısını tabancayla başından vuran katil zanlısı koca, otobüsle Antalya'ya kaçarken polise yakalandı

10:00 Konya haberleri

Konak Belediyesi, Alsancak’ta gürültü kirliliği yaratan ve yönetmeliğe aykırı faaliyet yapan işletmeleri denetledi.

09:30 YAŞAM

‘Tatil Dönüşü Sendromu’ birkaç hafta bile sürüyor!

18 saat önce SAĞLIK

Yazın sıcak günleri hızla yaklaşırken, plajda ve havuz kenarında özgürce dolaşmanın hayalini kurmaya başladık bile. Peki, bu yaz istenmeyen tüylerinizin keyfinizi kaçırmasına izin verecek misiniz?

22 saat önce İZMİR HABER

Buca Belediyesi, ilçedeki atık ahşapları toplayarak kent ve ofis mobilyalarına dönüştürüyor. Belediye Başkanı Görkem Duman, “Hem doğamıza hem bütçemize katkıda bulunuyoruz” dedi.

1 gün önce İZMİR HABER

İzmir'in müzik dolu sokaklarından çıkan ve eğitimini burada tamamlayan ''Buse Çağla'', piyano dersleriyle başladığı müzik yolculuğunda ''Yazık'' adlı yeni şarkısıyla dinleyicilerine merhaba diyor.

1 gün önce YAŞAM

İnsanların eleştirilere veya önerilere savunma psikolojisiyle tepki göstermelerinin altında, kişinin benliği ve özsaygısıyla ilgili sorunlar olabileceğini belirten uzmanlar, bu durumun olumlu veya olumsuz eleştirilere savunma psikolojisiyle tepki vermelerine neden olduğunu söylüyor.

1 gün önce SPOR

Efes Selçuk Yüzme Havuzu işletmecilerinden Fenerbahçe ve Milli takım antrenörleri Türker Oktay ve Bahar Oktay'ın sporcusu ve işletme ortağı olan Emre Sakcı, Sırbistan'ın Belgrad şehrinde yapılmakta olan Avrupa Yüzme Şampiyonası'nda 50 m kurbağalama branşında 26.92'lik derecesiyle Avrupa Şampiyonu oldu.

1 hafta önce Bornova Belediyesi Haberleri

Bornova Belediyesi, vatandaşların Kurban Bayramı’nı sorunsuz geçirmesi için hazırlıklarını tamamladı

1 hafta önce Konak Haber

Başkan Mutlu, acılı ailenin daima yanlarında olacaklarının sözünü verdi.