Ersin USTA

Tüm Makaleleri

Ersin USTA

1977 Rize doğumluyum. İlk Orta ve Lise Eğitimimi Rize'de tamamladım. Üniversite Eğitimimi Karadeniz Teknik Üniversitesinde tamamladım. 2002 yılından bu yana İzmir'de yaşamaktayım. Reklam Ajansı sahibiyim. Evli ve 2 çocuk babasıyım.

1977 yılında Rize’de doğdum. İlk, Orta ve Lise eğitimini Rize’de tamamladım. Yüksek Öğrenimimi Karadeniz Teknik Üniversitesinde tamamladım. 2002 yılından itibaren İzmir’de yaşamaktayım. 2008 yılında kurulan Mavi Yeşil Ajansın Kurucusu ve Sahibi olarak Creative Director görevi ile Ajansı yönetmekteyim.
2012 yılında kurduğum İzmir Haber Ajansının kurucu ve Genel yayın Yönetmeniyim.

İŞ DENEYİMLERİM
– Sur Ajans ART DİRECTOR
– Serano Cafe İŞLETMECİ
– Mavi Yeşil Ajans KURUCU VE CREATİVE DİRECTOR
– İzmir Haber Ajansı SAHİBİ ve GENEL YAYIN YÖNETMENİ
- Dersfix KURUCU ORTAĞI


Ersin Usta; Mavi yeşil ajans ile beraber İzmir ve Türkiye’de yüzlerce kurumsal firmaya reklam ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Neden Mavi Yeşil Ajans?

Mavi yeşil ajans olarak; Dijital reklam stratejileri ve tasarımlar ile yeni kurulacak ya da kurumsallaşmak isteyen firmalara, çözüm odaklı danışmanlık hizmeti vererek gelirlerini artırmada yardımcı ol...

Bir Reklam Ajansından Beklentiler Nelerdir

Bugün ki sohbetimizde bir müşterinin reklam ajansından beklentileri nelerdir, neden size güvenmeli? sizi tercih etmeli? ve sizinle devam etmeli?

Pazarlar Neden Denetlenmiyor !!!

Malum İzmir’in her semtinde Pazar var şükür. Buda hemen her zaman her meyve ve sebzeyi, balığı, kahvaltılık ürünleri, giyim ve bazı ev eşyalarını, bakliyatları daha ucuza ve taze olarak almamızı sağlı...

Yükleniyor...
Son Haberler
Namaz Vakitleri
Öğle vaktine kalan
01:41
İmsak
05:29
Güneş
06:51
Öğle
13:10
İkindi
16:37
Akşam
19:19
Yatsı
20:36