Arda Güler: "Daha da İleri Gidebilmeyi Çok İsterdik, Çok Üzgünüz" Arda Güler: "Daha da İleri Gidebilmeyi Çok İsterdik, Çok Üzgünüz"

Bostanlıspor milli sınavda…

Karşıyaka’nın en başarılı amatör spor kulüplerinden birisi olan Bostanlıspor önümüzdeki günlerde 2 milli sporcusu ile milli sınava çıkacak.
Muaythai de Dünya Kupası, kick boksta da Avrupa Şampiyonasında sınav verecek olan Bostanlıspor’un 2 milli sporcusu çalışmalarını antrenör Aytaç Uyanıker yönetiminde yapıyor.
Aytaç Uyanıker, yakıcı sıcaklara karşın çalışmalarına ara vermediklerini ifade ederken şöyle dedi:
“2023 yılında daha başarılı sonuçlara imza atan Bostanlıspor milli takımlara 2 sporcu yetiştirmenin mutluluğunu yaşıyor. Gökmen Nusret Başay Kick Boks Avrupa Şampiyonası, Tarık Ziya Şenayas da Muaythai Dünya Şampiyonsdı’na katılacak. Nusret’in dünya ikinciliği, Tarık’ın da Avrupa 3.lüğünü daha ileriye taşıma hırsları beni mutlu ediyor” dedi.
Bostanlıspor Başkanı Avni Erboy, 2 sporcularının spor okullarında sıfırdan bu spora başlayıp kısa zamanda takım sporcusu olarak İl, Ege, Türkiye Şampiyonluklarının ardından Dünya ve Avrupa Şampiyonalarına katılıp, milli formayı giyme şerefini elde ettiklerini ifade etti. Erboy “Gurur duyuyor ve milli takım formasıyla daha büyük başarılara imza atacaklarına yürekten inanıyoruz” dedi. 
Nusret Gökmen Başay ay sonunda Avrupa Şampiyonası’nda, Tarık Ziya Şenayas da Dünya Muaythai Şampiyonasında ringe çıkacak.  

Editör: Ajans Ekip