Ünlü komedyen Hasan Can Kaya'nın partide tanıştığı genç kızı evinde alıkoyduğu iddia edildi Ünlü komedyen Hasan Can Kaya'nın partide tanıştığı genç kızı evinde alıkoyduğu iddia edildi

Oyuncu Kubilay Aka ile sosyal medya fenomeni Danla Bilic, geçtiğimiz yıl eylül ayında el ele görüntülenmişti. Çiçeği burnunda sevgililer, şarkıcı Berkay'ın Kuruçeşme Açıkhava'daki konserinin ardından soluğu aynı semtteki bir mekanda almış, baş başa eğlenmeye devam etmişti.

"DANLA İLE KAFAMIZ UYUŞMADI"

Danla Bilic ile sürpriz bir aşka yelken açan Kubilay Aka, kısa süreli ilişkisinin bittiğini duyurmuştu: ''İlişkimiz Danla'nın yaptığı herhangi bir açıklamadan dolayı bitmedi. Denedik olmadı, kafalar uyuşmadı. Bu konuda fazla konuşmak istemiyorum. İlişkimiz bitti''

''HUZURLU VE HAFİF HİSSETTİĞİM BİR DÖNEMDEYİM''

Danla Bilic'le yaşadığı kısa süreli aşkla çok konuşulan 28 yaşındaki oyuncu, L'officiel Hommes dergisine özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulundu.

Kubilay Aka, ''Şu sıralar kendinden emin bir duruş ile ilerliyorsun. Sessiz ama bir o kadar da güçlü adımlarla. Neler hissettiğin bir dönemdesin?'' sorusu karşısında şu ifadeleri kullandı:

Editör: Ajans Ekip