8-10 Şubat tarihleri arasında Messe Essen Fuar Merkezi’nde düzenlenecek fuarda birçok firma yer alacak, binlerce ziyaretçi katılım gösterecek.

Rize’de Çay Sezonu Yılanla Başladı. Rize’de Çay Sezonu Yılanla Başladı.

Tona Yapı ve Safe İnşaat ortaklığı ile Ankara Beytepe’de yükselen Duru Beytepe projesinin 3 milyondan fazla Türk’ün yaşadığı Almanya’da tanıtılacağını aktaran Tona Yapı ve Safe İnşaat İcra Kurulu Başkanı İlhan Erdal “ Geride bıraktığımız 2018 yılında özellikle yurt dışından gelen birçok ziyaretçiyi ağırladık.

Yaşanan olumsuzluklara rağmen projemiz 2018 yılında çok güzel dönüşler aldı. Şimdi de bizler Düsseldorf’da gerçekleşecek olan fuar ile başta Almanya olmak üzere tüm Avrupa’da yaşayanlarla bir araya geleceğiz. Evim Türkiye fuarı Türkiye’de gayrimenkul yatırımı yapmak isteyen ve projeleri yakından incelemek isteyen yatırımcılar için çok büyük fırsat” ifadelerini kullandı.

Betonarme imalatlarında sona gelinen ve 2020 yılında teslim edilecek olan proje; Türkiye’de bir ilke imza atıyor. Mutluluk projesi DURU Beytepe’den daire alanlar, Dünyanın kayak merkezi Alpler’de kayak yolculuğuna çıkıyor.

484 daireden oluşan proje, bünyesinde barındırdığı çocuk oyun alanları, sosyal yaşam alanları ve sağlıklı yaşam alanları ile keyifli bir ortam sunuyor. 2+1’den 5+1’e kadar olan konut seçenekleri ile modern yaşamın yansımalarının detaylandırıldığı proje, aynı zamanda doğanın huzur veren yapısı ile birlikte vatandaşların ilgisine sunuluyor.

Editör: TE Bilişim