Uzun süredir spora ve sporculara destek veren Türkiye’nin önde gelen kripto para borsası ICRYPEX, Klasik Otomobil Kulübü tarafından düzenlenen Bahar Rallisi’nin sponsoru olarak desteklerini sürdürmeye devam ediyor. Bu yıl 19 – 22 Nisan 2024 tarihleri arasında gerçekleşecek Otomobil Şampiyonası’nın Bahar Ralli’si doğası ve engebeli parkuruyla motor sporları severlerinin vazgeçilmez durağı İğneada’da düzenlenecek.

Rallide klasik araçlardan dönem özelliği taşıyan birçok modeli görmek mümkün olacak. Çok sayıda spor severin bir araya geleceği etkinlikte yarışçılar, Türkiye’nin önde gelen kripto borsalarından ICRYPEX’in sponsorluğunda yarışacaklar. 

Astroloji Tutkunlarına Özel: 2024 Yılı Burçlara Göre Seyahat Rehberi Astroloji Tutkunlarına Özel: 2024 Yılı Burçlara Göre Seyahat Rehberi

Birçok alanda sponsorluklarına devam ederek sporculara tam destek sağlayan ICRYPEX, desteklerini sürdürmeye ve başarı öykülerinde sporcuların yanında yer almaya devam ediyor. Sporcular, Klasik Otomobil Kulübü’nün yeni sezon ilk rallisinde ICRYPEX desteğiyle pistte çıkarken, etkinliğe medya mensupları ve çok sayıda izleyici de katılım sağlayacak. 21 Nisan Pazar akşamı gala yemeği ve ödül töreninde kazananlara kupalarının takdimleri gerçekleştirilecek. 

ICRYPEX Hakkında

ICRYPEX, finansın geleceğini tasarlamak için kurulmuş lider kripto para ve dijital varlık platformudur. 2018 yılında İstanbul’da kurulan ICRYPEX, milyonlarca kullanıcıya ulaşmış ve operasyonlarını küresel olarak genişletme yolunda ilerletmektedir. ICRYPEX, kullanıcılarına kolaylık ve erişilebilirlik sunarak sürekli olarak yenilik yapmayı ve finansal kurum sorumluluğu ile her zaman şeffaf olmayı ilke olarak benimsemiştir. Küresel, güvenilir, kullanımı kolay, hızlı, düşük komisyonlu, çok varlıklı bir kripto para platformu olmanın yanı sıra NFT platformu, 7/24 hizmet desteği ve kullanıcıların danışabileceği kripto para yatırım uzmanları bulunmaktadır. ICRYPEX; spora, genç sporculara, eğitime ve finansal okuryazarlığa verdiği destekle topluma fayda sağlamaya devam etmektedir.

Editör: Ajans Ekip