Feyza Altun Gözaltına Alındı! Feyza Altun Gözaltına Alındı!

Ege Denizi’nde kuzey ve kuzeydoğu yönlerden esen fırtınanın bu gece saatlerinden itibaren Aliağa ve çevresini de etkisi altına alması beklenirken fırtınanın yarın akşam saatlerinde etkisini kaybetmesi bekleniyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü Analiz ve Tahmin Merkezi tarafından yapılan bilgilendirmede; “Kuzey Ege’de bugün öğle saatlerinden itibaren doğu ve kuzeydoğu yönlerden 6 ila 8 kuvvetinde esen fırtınanın akşam saatlerinden sonra yer yer 9 kuvvetinde (75-90 km/sa)kuvvetli fırtına şeklinde eseceği tahmin ediliyor. Fırtınanın, 25 Ocak 2022 salı günü akşam saatlerinden itibaren etkisini kaybedeceği bekleniyor. Fırtınanın neden olabileceği olumsuzluklara (ulaşımında aksama vb.) karşı başta denizcilerimiz olmak üzere, ilgililerin ve vatandaşların dikkatli ve tedbirli olmaları gerekmektedir” ifadelerine yer verildi.

SOĞUK HAVA ETKİSİNİ SÜRDÜRECEK

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan son hava raporuna göre Aliağa’da soğuk hava hafta boyunca etkili olmaya devam edecek. Hava sıcaklığının yer yer sıfırın altında seyretmesi bekleniyor.

Meteorolojik verilere göre Aliağa’da tahmin edilen beş günlük hava durumu şöyle olacak;

25 Ocak 2022 Salı: Hava rüzgarlı, sıcaklık en düşük 0, en yüksek 4 derece,

26 Ocak 2022 Çarşamba: Hava parçalı bulutlu, sıcaklık en düşük -1, en yüksek 5 derece,

27 Ocak 2022 Perşembe: Hava parçalı bulutlu, sıcaklık en düşük -1, en yüksek 7 derece,

28 Ocak 2022 Cuma: Hava parçalı bulutlu, sıcaklık en düşük 1, en yüksek 10 derece,

29 Ocak 2022 Cumartesi: Hava sağanak yağışlı, sıcaklık en düşük 2, en yüksek 10 derece,

Editör: TE Bilişim