Z kuşağı 4 gençten 1’i gelen telefonlara cevap vermiyor! Z kuşağı 4 gençten 1’i gelen telefonlara cevap vermiyor!

           Son teknolojik makine parkurunda ürettiği yatak, baza, başlık ve beyaz grubu tekstil ürünleriyle Türkiye yatak sektörünün yeni markası Armis, krem ve pembe renklerde ürettiği Marissa serisi ile konforlu ve sağlıklı uykuyu şıklıkla birleştirerek sunuyor.

Yatak, baza ve yatak başından oluşan, pembe ve bej renklerinden sipariş verebileceğiniz Marissa serisi ile yatak odanızda kendi stilinizi yaratmanız mümkün.

Marissa Yatak; çift pocket sistemi sayesinde vücudunuza ekstra konfor sağlarken vücudunuzun şekline uyum sağlıyor. Uyku boyunca istem dışı hareketleri en aza indirerek rahat uyumanızı sağlıyor. Kapitone kumaşında kullanılan; ekstra yumuşak ve esnek Hyper soft sünger sayesinde ise vücudunuzun tamamı yatakla temas edeceği için uyku esnasında kan basıncınız dengeleniyor ve doğru uyku ortamında dinlenme imkanı sağlıyor.

Yumuşak sandık açma kollarıyla ergonomik kullanım sağlayan, zararlı kimyasallar içermeyen E1 kalite ahşap malzeme kullanılan, güvenlik amaçlı emniyet kilidi bulunan, elektrostatik boyalı çelik konstrüksiyon malzemeden üretilen Marissa Baza, farklı ölçü seçenekleri ile her tercihe cevap oluyor. Marissa Baza’nın dış kaplamasında kullanılan kumaş ile aynı kumaştan yapılan Marissa Yatak Başı ise zarif kenar detayı ile kaplamasındaki ince işçilikle yatak odalarına farklı bir tarz katıyor.

Armis ürün yelpazesinde yatak, baza, yatak başlıklarının yanı sıra uyku konforunu tamamlayacak yorgan, yastık, alez, bebek takımlarından oluşan beyaz grubu ve çeşitli renklerde battaniyeler de yer alıyor.

Editör: TE Bilişim