Apple, 92 Ülkedeki Kullanıcılarına, Casus  Yazılım Tehdidi Gönderdi  Peki Ne Yapılmalı Apple, 92 Ülkedeki Kullanıcılarına, Casus Yazılım Tehdidi Gönderdi Peki Ne Yapılmalı

Birleşmiş Milletler'e göre sadece iki yıl sonra, 2,9 milyar insan, su kaynaklarına erişim konusunda zorlanacak, 2030’da dünyanın enerji ihtiyacı yüzde 60 artacak. İklim değişikliğinin geri dönülmez etkilerini en aza indirmek için karbondioksit emisyonunun yarattığı çevresel etkiyi azaltmak oldukça önem taşıyor. Bu teknolojiler, çevreye zarar veren malzemeleri, süreçleri veya ürünleri; doğal kaynakları bozmayan ve tüketmeyen çözümlerle değiştirmeyi amaçlıyor.

Sürdürülebilir veya çevreci teknoloji olarak tanımlanan yeşil teknoloji (greentech) tam olarak bu ihtiyaca karşılık doğdu. Bu teknolojiler; enerji, atmosfer bilimi, tarım, malzeme bilimi ve hidroloji dahil olmak üzere geniş bir bilimsel araştırma alanını kapsıyor. Yeşil teknoloji, iklim değişikliğini önlemek için karbondioksit ve diğer sera gazı emisyonlarını azaltmayı amaçlıyor.

Editör: Ajans Ekip