Filli Boya, yılın renklerini içeren Yansıt paletini, 6 filmlik bir reklam kampanyasıyla tüketicilerin beğenisine sundu. Filli Boya ‘2023 Yansıt Renk Paleti, Arizona Çöllerinden Bozcaada’ya, Kızıldeniz’in mercanlarından And Dağları’na dünyanın renklerini duvarlarla buluşturuyor. “En Güzel Boya Filli Boya” temalı filmlere, Nil Karaibrahimgil’in bestesi ve sesi eşlik ediyor. ‘’Dünyanın rengi Filli Boya’da’’ mesajlı kampanya, ATCW imzasını taşıyor.

İnci Taneleri Dizisi, Ramazan Ayı Boyunca Pavyon Dansına Ara Verecek İnci Taneleri Dizisi, Ramazan Ayı Boyunca Pavyon Dansına Ara Verecek

Binlerce renkten oluşan renk yelpazesiyle hizmet veren Filli Boya, tüm trendleri belirleyen renk paleti hazırlıyor. 2023 yılına özel palette anahtar renk olarak mercanın özel bir tonu olan Kıvılcım yer alıyor. Tek bir renk önermek yerine seçme özgürlüğü tanıyarak paleti zenginleştiren Filli Boya, 6 farklı rengi dekorasyon tutkunlarına sunuyor. Filli Boya, Yılın Renk Paleti ile renk trendlerini yaşamlarına taşımayı, dekorasyonu zenginleştirmeyi, kendi içinde uyumlu renkleri bir araya getirip doğru renk kombinleri için ilham vermeyi hedefliyor.

Editör: Ersin USTA